Kontaktujte prodejce

City Car
České Budějovice

Michal Kazda

Michal Kazda

Mobil: 777 737142
kazda@citycar.cz


City Car Tábor

Vlažný Petr

Mobil: 777 737 143
vlazny@citycar.cz

Citroën C5 Aircross

 

VÝJIMEČNĚ KOMFORTNÍ A VARIABILNÍ SUV S UNIKÁTNÍM CHARAKTEREM

CITROEN odhaluje Nový SUV C5 Aircross, jehož vzhled a architektura splňují veškeré atributy pravého SUV – velká kola, robustní design vzbuzující pocit jistoty, zvýšená světlá výška a stylová jedinečnost značky Citroën s unikátními prvky jako jsou chrániče Airbump®, kola o průměru 720 mm, světlá výška 230 mm, ochranné kryty podvozku a podběhů kol, střešní lišty a v neposlední řadě také celá škála možností pro vlastní úpravu vzhledu vozu. Nový Citroën C5 Aircross je ve všech směrech dílem programu Citroën Advanced Comfort® a díky dvěma exkluzivním inovacím Citroën – tlumičům s progresivními hydraulickými dorazy® a sedadlům  Advanced Comfort – se stává se nejpohodlnějším SUV ve své kategorii. Samostatná zadní sedadla, která jsou sklopná a podélně posuvná s nastavením sklonu opěradla, zajišťují variabilitu a uživatelský komfort na té nejvyšší úrovni a objem zavazadlového prostoru v rozmezí 580 až 720 l definuje v této třídě novou referenci z pohledu přepravní kapacity. Nadto ve výbavě najdeme 20 asistenčních systémů řízení a 6 technologií konektivity a Nový C5 Aircross tak právem získává označení SUV nové generace.

PŘIZPŮSOBENÍ NA MÍRU

Elegantnější a osobitější

Nový Citroën C5 Aircross je nabízen v šesti barvách karoserie: bílá Banquise, bílá Nacré, černá Perla Nera, šedá Platinum, šedá Acier a nová modrá Eclipse. Elegantní a sytá tmavě modrá barva přechází v závislosti na světelných podmínkách do černé.

Typický vzhled SUV i eleganci nového vozu C5 Aircross umocňují 3 nové barvy dekoračních paketů: lesklá černá, tmavý chrom a modrá Energic.

Kromě toho se při pohledu z profilu objevuje několik nových stylových prvků, které činí vůz elegantnějším a modernějším: nová 18″ kola z lehkých slitin PULSAR s výbrusem, nové lesklé černé kryty vnějších zpětných zrcátek a lesklé černé střešní lišty s novými matnými prvky.

A v neposlední řadě je zde dvoubarevné provedení karoserie, které dodá vozu na eleganci a výjimečnosti.

Motory hybridní, Plug-in hybridní nebo spalovací

Inovativní hybridní technologie kombinuje benzinový motor PureTech nové generace o výkonu 136 k (100 kW), novou elektrifikovanou dvojspojkovou převodovku ë-DCS6 s elektromotorem ë-Motor o výkonu 21 kW a 48V baterii, která se v určitých fázích jízdy automaticky dobíjí.

 

Uživatelsky přívětivější a modernější

C5 Aircross je uživatelsky přívětivější než jeho předchůdce. Velký centrální 10″ HD dotykový displej je umístěn výše, takže při jeho sledování není nutné odvracet pohled od dění před vozem. Navíc nabízí přímý přístup k ovládání klimatizace, jejíž výdechy jsou nově umístěny pod ním. Celek tak působí uspořádaně a velmi elegantně.

Kontaktujte prodejce

City Car
České Budějovice

Michal Macho

Mobil: 777 737 007
prodej@citycar.cz


City Car Tábor

Vlažný Petr

Mobil: 777 737 143
vlazny@citycar.cz

Citroën Berlingo Multispace

MODERNÍ, POHODOVÝ A… DŮVTIPNÝ!

Oblíbený multifunkční prostorný vůz omládnul! Citroën Berlingo Multispace je stále stejně přívětivý, přizpůsobitelný a funkční, ale nabízí i nové přednosti, díky nimž je každá cesta událost, kterou budete chtít sdílet s ostatními.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Expresivní a optimistický design
  • Dotykový 7″ displej s funkcemi hands-free či Mirror Screen
  • Posílená bezpečnost se systémem Active City Brake, zpětná parkovací kamera a přední parkovací asistent
  • Motory BlueHDi s emisemi CO2 od 109 g/km
  • Multifunkční střešní přepravní systém Modutop
  • Zadní samostatná sedadla, která lze z vozu vyjmout
  • Otevíratelné okno zadních dveří

EXPRESIVNĚJŠÍ NEŽ KDY JINDY!

Netypický tvar vozu Berlingo Multispace je rozpoznatelný na první pohled. Elegantní harmonický vůz nové generace je ještě výraznější.

NOVÝ VZHLED

Berlingo Multispace má novou masku chladiče, vystouplejší nárazníky a posunuté výrazné denní světlomety s LED optikou. Jeho vzhled je čerstvější a expresivnější.

DESIGN PRO OPTIMALIZOVANÝ PROSTOR

Optimalizované uspořádání Berlingo Multispace zaručuje robustnost a modularitu: vůz nabízí až 7 prostorných míst.

DENNÍ SVĚTLOMETY S LED

Denní světlomety s diodami, které jsou k dispozici za příplatek od výbavy Feel, jsou umístěny níže, aby vyvolávaly pocit větší síly a vozu dodávají robustnější charakter.

ČTYŘI VARIANTY

Citroën Berlingo Multispace je nabízen ve 4 verzích výbavy, které jsou okamžitě rozpoznatelné: Live, Feel, Shine, XTR.