Kontaktujte prodejce

City Car
České Budějovice

Michal Kazda

Michal Kazda

Mobil: 777 737 142
businesscenter.prodej@citycar.cz


City Car Tábor

Vlažný Petr

Mobil: 777 737 143
vlazny@citycar.cz

Citroën C4 X

Sníte o tom, že s celou rodinou vyrazíte objevovat nové horizonty? Citroën C4X Vám otevře dosud nevídané možnosti! Je to vůz s charakterem, který Vám zpříjemní život a dodá cestování s rodinou nebo přáteli nový rozměr. Vyznačuje se harmonickým, neokázalým designem a svými vyváženými tvary navozuje pocit jistoty a odolnosti.

KRÁSNÉ TVARY

V čem spočívá tajemství okouzlujícího šarmu vozu C4X? Velkorysé křivky, pronikavý pohled, krásné tvary… Dokonalost svého vzhledu C4X podbarvuje 9 barvami karoserie: šedá ARTENSE, bílá BANQUISE, šedá PLATINIUM, černá PERLA NERA, bílá PERLE NACRE a červená ELIXIR. Je to vůz, v kterém vyvoláte pozdvižení na každém rohu!

DENNÍ LED SVÍCENÍ

Svisle orientované lišty LED světel denního svícení opticky navazují na linii podběhů kol. Nad předními mlhovými světlomety působí velmi harmonicky a C4X s nimi získává vzhled elegantního dobrodruha.

DOKONALÝ KOMFORT

Široká a velmi pohodlná sedadla Advanced Comfort®, která mají výplň ze speciální 15mm zesílené pěny, poskytují maximální komfort vyplývající z dokonalé opory těla, velkého rozsahu nastavení a stylového provedení. Prostorná zadní sedadla a vyhřívaná přední sedadla, která jsou navíc vybavena masážní funkcí pro ještě pohodlnější cestování.

Kontaktujte prodejce

City Car
České Budějovice

Macho Michal

Mobil: 777 737 007
prodej@citycar.cz


City Car Tábor

Vlažný Petr

Mobil: 777 737 143
vlazny@citycar.cz

Citroën Spacetourer

Sníte o tom, že s celou rodinou vyrazíte objevovat nové horizonty? Citroën SpaceTourer vám otevře dosud nevídané možnosti! Je to vůz s charakterem, který vám zpříjemní život a dodá cestování s rodinou nebo přáteli nový rozměr. Vyznačuje se harmonickým, neokázalým designem a svými vyváženými tvary navozuje pocit jistoty a odolnosti.

KRÁSNÉ TVARY

V čem spočívá tajemství okouzlujícího šarmu nového vozu Spacetourer ? Velkorysé křivky, pronikavý pohled, krásné tvary… Dokonalost svého vzhledu nový SpaceTourer podbarvuje 9 barvami karoserie: černou Onyx, modrou Impérial, hnědou Rich Oak, šedou Platinium, šedou Aluminium, oranžovou Tourmaline, modrou Lagoon, béžovou Sable nebo bílou Banquise. Je to vůz, v kterém vyvoláte pozdvižení na každém rohu!

DENNÍ LED SVÍCENÍ

Svisle orientované lišty LED světel denního svícení opticky navazují na linii podběhů kol. Nad předními mlhovými světlomety působí velmi harmonicky a SpaceTourer s nimi získává vzhled elegantního dobrodruha.

PROSKLENÉ PLOCHY & BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE

Velkorysost vnitřního prostoru a praktičnost koncepce vozu SpaceTourer ještě více vynikne při pohledu z profilu, kdy široké boční posuvné dveře a velké prosklené plochy dávají tušit příjemný a pohodlně prostorný interiér. Vítejte na palubě!

ZADNÍ OKNO

Záď vozu SpaceTourer je příkladným spojením stylu a funkčnosti… Praktické výklopné zadní dveře přímo vybízejí k cestování a jejich rozměry naznačují nebývale velkorysé prostory, které se uvnitř vozu skrývají. Zadní okno zasazené do jemně propracované plochy dveří je otevíratelné a jeho zkosené spodní hrany ladí s tvarem zadních bočních oken.

KRÁLOVSTVÍ TICHA

Zásluhou prvotřídní akustiky můžete voze SpaceTourer při jízdě relaxovat v naprostém klidu a tichu – nepočítáme-li ovšem rozjařenou partu na zadních sedadlech! Prostředí v interiéru bylo navržené a upravené tak, aby se klid stal klíčovým znakem vozu SpaceTourer. Použitím absorpčního těsnění v různých částech karoserie (v oblasti střechy, vstupních otvorů, palubní desky a podlahy) a zesíleného vrstveného skla se podařilo zásadně omezit hluk i vibrace, které do kabiny pronikají.