City Car, a.s. – spolehlivý partner při nákupu osobních a užitkových vozů značky Citroën

Kupujete nový osobní automobil a váháte s výběrem? Obraťte se na profesionály ve firmě CITY CAR, a.s.

Nabízíme 25 let zkušeností s prodejem osobních a užitkových automobilů. Specializujeme se na oblast jižních Čech. Naše pobočky v Českých Budějovicích a Táboře nabízejí kompletní nabídku automobilů francouzské značky Citroën.

 

Firmu CITY CAR založili a vlastní Lenka a Bohuslav Hláskovi a jejich rodina. Již pětadvacet let jsou věrní jedné značce. Citroën. Větší odborníky na tuto ikonickou francouzskou automobilku na jihu Čech nenajdete. Chcete se přesvědčit? Zavolejte přímo panu Hláskovi, který ve firmě vede servisní tým. Nebo požádejte paní Hláskovou o zpracování nabídky třeba nejžádanějšího modelu značky Citroën. Telefony na oba jednatele najdete v kontaktech.

Přijďte si prohlédnout váš vysněný vůz do autosalonu, nebo vybírejte přímo tady na webu v sekci Skladové vozy.

Pro soukromé podnikatele nabízíme program Businesscentrum, ve kterém najdou veškeré služby pro pohodlný výběr automobilu pro své podnikání včetně přehledného a jednoduchého financování jeho nákupu.

Navštivte nás, věnovat se vám budou naši zkušení prodejci a technici.

Těšíme se na vás.

 

Společnost CITY – CAR a.s. realizuje projekt s názvem Podnikové vzdělávání zaměstnanců ve firmě CITY – CAR a.s. s registračním číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0011853.

 Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí našich zaměstnanců.

Počet zapojených osob do projektu (podpořených osob): 16 osob

Realizace projektu: 1. 12. 2019–30. 11. 2021